+38 095 218 11 01Viber/Telegram

+38 095 218 11 01Viber/Telegram

☎ +38 095 218 11 01Telegram/Viber

☎ +38 095 218 11 01Telegram/Viber

english business corporate

Англійська для компаній

Інвестуйте в своїх співробітників - отримуйте результат!

Чому варто дати можливість співробітникам вивчати англійську на роботі?

Конкурентна перевага

Співробітники, які знають англійську, приносять компанії більше прибутку. Ви можете ефективно вести бізнес з партнерами та клієнтами по усьому світу та не обмежуватися одним ринком, в той час як низький рівень англійської може стати цьому на заваді.

Підвищення лояльності співробітників

Співробітники, які окрім заробітної плати отримують оплачувані заняття з англійської у робочий час, є більш лояльними та демонструють більшу прив'язаність до своєї компанії. 94% працівників довше працювали б у компанії, якби вона інвестувала в їх навчання та розвиток.

Підвищення продуктивності

Високий рівень англійської дозволить співробітникам ефективно працювати з англомовною документацією, інструкціями та іншими ключовими ресурсами, що використовуються в роботі, в той час як співробітники з низьким рівнем будуть повільніше працювати через необхідність перекладати 

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world

Чому ваша інвестиція у корпоративну англійську не дає очікуваних результатів?

 • Неправильне формування навчальних груп. Зазвичай через бажання компанії заощадити: в результаті переповнені групи та співробітники з різним рівнем англійської.

 • Послугу корпоративної англійської вам продали досвідчені викладачі, а по факту викладають зовсім інші.

 • Матеріали та заняття не враховують специфіку вашої компанії, натомість співробітники вивчають загальну англійську, яка не завжди застосовується в роботі.

 • Недостатній практичний досвід викладачів. Заняття часто зосереджені на теорії, а не на практичних навичках, які дійсно потрібні для роботи.

 • Корпоративна англійська сприймається як нескінченний процес без визначених етапів і перевірок знань, що знижує мотивацію, особливо для співробітників, орієнтованих на конкретний результат.

 • Відсутність чітких цілей навчання. Без конкретних цілей і плану досягнення їх співробітники можуть відчувати втрату зацікавленості та мотивації.

 • Заняття з англійської часто не є пріоритетними через робочі завдання, в результаті пропуски занять та відсутність мотивації наздоганяти пропущене.

 • Недостатня звітність про прогрес співробітників, або якщо така звітність існує, вона занадто формальна, і керівництво не приділяє їй достатньо уваги.

Career English School працює на результат

Як ми вирішуємо основні проблеми щодо ефективності корпоративного навчання

 • Неправильне формування груп.

  Перед початком роботи ми проводимо спеціальні тестування та перевірки рівня, визначаємо цілі співробітників і тільки після цього починаємо формувати групи. Ми ПРОТИ конвеєрного принципу навчання: кількість осіб в кожній групі не перевіщує 6.

 • Послугу продали професіонали, а викладають початківці.

  Ми піклуємось про репутацію та працюємо на результат. Всі наші викладачі висококваліфіковані, мають великий багаж знань та досвіду. Ми ретельно підбираємо викладачів для кожної групи, враховуючи потреби та побажання замовника. 

 • Матеріали та заняття не враховують специфіку вашої компанії.

  Дуже часто школи, які пропонують послуги корпоративної англійської, викладають за стандартними програмами, у кращому випадку - для ділової англійської, проте це підходить далеко не всім компаніям. Програми, які пропонує наша школа, розробляються спеціально для кожної компанії, з огляду на її спеціалізацію та потреби. Такий підхід гарантує високу результативність навчання.

 • Недостатній практичний досвід викладачів.

  Викладачі нашої школи володіють не тільки теоретичними знаннями, але й практичними. Кожен з них має досвід не тільки викладання, але й роботи в різних сферах, і вони готові ділитися своїми знаннями зі студентами.

 • Нескінченний процес без визначених етапів і перевірок знань.

  Відсутність "видимих" результатів дуже часто знижують мотивацію до навчання. Тому ми постійно проводимо зрізи знань та перевірки, щоб таким чином продемонструвати студентам їх результат за певний період часу та замотивувати продовжувати і досягати ще більших висот у навчанні.

 • Відсутність чітких цілей навчання.

  Для досягнення результату необхідно мати чітку ціль та план дій. Часто буває так, що співробітники приходять на заняття корпоративної англійської, бо "так треба", "компанія заплатила", "хочу щось вивчити". Це приклад відсутності чітких цілей та плану, тому один з найперших етапів, який є складовою роботи з нами - проговорення цілей або формулювання цілей навчання.

 • Пропуски занять та відсутність мотивації.

  ???

 • Недостатня звітність.

  Щомісячно ми подаємо звіт про відвідуваність занять та результати кожного співробітника керівництву.

Процес організації корпоративного навчання 

1

Знайомство

Ви надсилаєте заявку будь-яким зручним для вас способом: на пошту, за телефоном, у соціальні мережі. Наш адміністратор контактує з вами.

2

Заповнення анкети

Ми надсилаємо вам опитувальник, який складається з ряду питань, що стосуються: кількості співробітників, які будуть навчатися; яка англійська потрібна (загальна, ділова чи для ІТ); заняття в групах чи індивідуально тощо. 

3

Тестування

Надсилаємо спеціальні тести на граматику, яку ви чи ваші співробітники мають виконати до безкоштовного пробного уроку, аби визначити їх рівень та щоб викладач мав можливість сформувати групи за рівнем.

4

Пробний урок

Проводимо безкоштовний пробний урок. Такий урок дасть можливість вашим співробітникам познайомитися з викладчем, форматом занять, матеріалами, а викладач в свою чергу дізнається про цілі студентів, точний рівень та прийме фінальне рішення щодо формування груп.

5

Складання програми

Після розподілу по групам, під кожну групу складається спеціальна програма навчання, враховуючи: рівень знань учасників на момент старту навчання, цілі, яких вони прагнуть досягнути у процесі навчання, спеціалізації.

6

Затвердження програми

Після того, як групи сформовані, а програми - складені, ми презентуємо їх замовнику для обговорення та затвердження. У разі необхідності - вносимо зміни та корегуємо згідно побажань чи запитів.

7

Підписання договору

Укладаємо та підписуємо офіційний договір про співпрацю.

8

Навчання та звітність

Розпочинаємо процес навчання. Щомісяця або кожні три місяці ми надаємо звітність про результат навчання - проводимо зрізи знань для студентів, готуємо звіт, презентуємо замовнику.

Програми та напрямки

Наша школа пропонує різноманітні навчальні програми з загальної, ділової англійської та англійської для ІТ спеціалістів. Ми працюємо в онлайн режимі, можливий виїзд у офіс замовника

General English

Ціна договірна

Online

Індивідуально/в групах

Підходить для спеціалістів будь-якої сфери

Business English

Ціна договірна

Online

Індивідуально/в групах

Банківська справа, фінанси, облік, юриспруденція, логістика тощо

Agile English

Ціна договірна

Online

Індивідуально/в групах

Спеціалізована англійська для представників ІТ сфери

Зацікавились корпоративним навчанням, але не можете вирішити, що саме підійде для вашої компанії? Залишайте заявку та ми обов'язково допоможемо обрати

Цікавить корпоративне навчання?

Залишайте свої контактні дані і ми обов'язково зв'яжемось з вами

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion

Made with