+38 095 218 11 01Viber/Telegram

+38 095 218 11 01Viber/Telegram

Про Career English School


english school

Ми - сучасна школа англійської для кар'єри і бізнесу

Вивчай англійську разом з нами!

На наших авторських курсах успішно підвищують свій рівень володіння професійною англійською програмісти, продуктові та проєктні менеджери, бізнес аналітики, тестувальники, топ менеджери та інші фахівці зі сфери IT.

  Унікальні програми
  Розмовні клуби
  Індивідуальне навчання

Навіть якщо ти тільки починаєш свій шлях у ІТ чи хочеш підвищити рівень володіння англійською для швидкого кар'єрного росту, ми обов'язково підберемо для тебе найоптимальніший варіант.

icon

Online формат

Приєднуйся до занять з будь-якої точки світу - формат online занять дозволяє приєднуватись де завгодно, головне - доступ до Інтернету!

icon

Реальний досвід

Якщо тобі потрібна суха теорія - це не до нас. Наші викладачі мають реальний досвід роботи у сферах бізнесу та ІТ і дадуть тобі такі знання, які ти зможеш застосувати на практиці вже після перших занять

icon

Інтерактивні заняття

Ми використовуємо цікаві тести, підбираємо аудіо та відео матеріали до теми, кожен урок розробляється згідно програми та теми. А також ми активно використовуємо фічу ZOOMу - break out rooms. Ти досі не знаєш, що це? Скоріше записуйся!

Приємні ціни на наші курси


Якщо ти не знаєш, який саме курс обрати, аби він підійшов саме тобі та задовольнив твої потреби, виконай всього одну дію на вибір:
● залиш заявку на сайті та дочекайся повідомлення від адміністратора, який детально проконсультує з усіх питань● не чекай та одразу пиши/дзвони адміністратору!

Agile English

₴5500 / місяць


  icon
  Унікальна програма;
  icon
  Лексика для ІТ;
  icon
  Відео матеріали;
  icon
  Домашні завдання.English for Business

₴4500 / місяць


  icon
  Програма відповідно до спеціалізації;
  icon
  Лайфхаки для ефективного листування;
  icon
  Розмовна практика;
  icon
  Різноманітні завдання.

English Speaking Club for Tech Community

₴370


  icon
  Цікаві та актуальні теми;
  icon
  Спілкування;
  icon
  Зручний формат;
  icon
  Це ж безкоштовно!

Чому варто обрати саме нас

Англійська відкриє для тебе усі двері!

Вивчення іноземної мови дає тобі безліч можливостей: швидкий кар'єрний ріст, можливість змінити сферу діяльності, відсутність бар'єрів під час спілкування з іноземцями.
Ми не просто так рекламуємо себе, у нас є три головні причини, чому потрібно обрати саме нас:

 • 1

  Право вибору

  Ти можеш обирати майже все до деталей: курс, спеціалізацію, платформу для занять, графік навчання, кількість занять на тиждень.

 • 2

  Атмосфера

  Ми ПРОТИ конвеєрного підходу до навчання. У наших міні-групах завжди панує дружня атмосфера і навчатися з нами КОМФОРТНО.

 • 3

  Досвід

  Наші викладачі - професіонали своєї справи. І просто котики. Маєш сумніви? Зареєструйся на безкоштовний пробний урок!

Наші викладачі

  Мають педагогічну освіту 
  Проходять багатоетапний відбір
  Підбираються індивідуально під кожного студента
Oksana Skoromna

Оксана Скоромна

Засновниця, керівниця викладацького складу

Маю дві вищі освіти - філологічну та фінансово-економічну. За 10 років професійної діяльності працювала в банківській галузі, в сфері логістики, маркетингу і продажів. Очолювала IТ-стартап. На відміну від численних «фахівців широкого профілю» я добре розумію, якою мовою говорять професіонали. Знаю, чому і як потрібно вчити.Ми дуже вимогливі до себе і наших клієнтів. У нас викладають тільки ті, хто однаково добре знають англійську і розбираються у своїй професійній сфері. У нас навчаються тільки ті, хто розуміють, чого хочуть

Vitaliy Dorda

Віталій Дорда

Старший викладач-методолог

Вищу освіту отримав у Сумському державному університеті за спеціальністю "Перекладач-викладач англійської та німецької мов". Кандидат філологічних наук. Досвід викладання англійської мови – більше 19 років. Працює зі студентами різного віку та професій. Неодноразово проходив стажування та працював за кордоном. Викладає англійську в IT-компаніях, а також Business English. Закоханий в англійську мову і все, що з нею пов'язано. Цікавиться сучасним англомовним сленгом і креативними методами викладання. Вважає, щоб добре вивчити англійську, її потрібно перш за все полюбити і не боятися роботи помилки. Улюблений серіал – "Friends"

Karina Smal

Каріна Смаль

Старша викладачка

Перекладач ООН та досвідчений викладач із радістю допоможе Вам вдосконалити англійську мову!Працювала перекладачем авіакомпанії - офіційного авіаперевізника ООН та Всесвітньої продовольчої програми ООНМає IELTS (бал 8) 10 років викладацького досвіду, включаючи ІТ-компанії та школи англійської мови

Оксана Зимовець

Тетяна Павленко

Викладачка

Дипломований викладач англійської мови з п'ятирічним досвідом. Гарний спеціаліст завжди має покращувати свої навички, тож після здобуття вищої освіти, я продовжую вчитися, регулярно проходжу вебінари та курси з підвищення кваліфікації. Спеціалізуюсь на викладанні різних курсів, а саме: загальна бізнес англійська. Хочу допомогти кожному досягнути своєї мети - здобути омріяний рівень мови. Для більшості головною ціллю являється вміння вільно говорити англійською та нарешті позбутися мовного бар'єру і відчуття страху. Саме тому ми будемо додержуватися комунікаційної методики, тобто на наших заняттях буде багато спілкування та обговорення актуальних для вас тем.

Оксана Зимовець

Наталія Дюк

Викладачка

Маю диплом викладача англійської та німецької мов. Додатково пройшла курс перекладача. 2 роки викладала англійську банківським співрообітникам, загальний досвід викладання: більше 10 років. Більше року проживала у Британії та працювала на позиції Teacher Assistant, де я занурилась в британську культуру. Цей досвід дав мені змогу отримати цінне уявлення про нюанси британської англійської мови та збагатив мій підхід до викладання, що дозволило мені включити культурні знання в уроки мови.Закінчила курс курс з UI/UX дизайну.

Оксана Зимовець

Оксана Зимовець

Викладачка

Має вищу філологічну освіту та досвід викладання більше 10 років.
Регулярно бере участь у конференціях, вебінарах і воркшопах для викладачів англійської мови, цікавиться новітніми методиками викладання і підходами до організації навчання так, щоби атмосфера на заняттях сприяла якісному вивченню мови , і головне - в задоволення!)
Викладаю General English студентам різних вікових груп і рівнів.
Найбільше у своїй роботі люблю допомагати дорослим і дітям покращувати якість їхнього життя і окреслювати перспективи завдяки вдосконаленню рівня англійської мови!

Nadia Saulyak

Надія Сауляк

Викладачка

Ще навчаючись в Київському національному лінгвістичному університеті, почала викладати англійську та німецьку мови. Незважаючи на молодий вік, ідеально заходить мову як з дорослими, так і дітьми. По закінченню навчання отримала посаду асистента кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей в НУБіП. В нашій команді ще з 2019 року. Подобається готувати до іспитів та викладати загальну англійську студентам усіх вікових категорій

Start working with Career English School

Join our tiny but highly professional and friendly team!

#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion

Made with