Про нашу школу
Факти про нас
4+
Роки існує школа
730
студентів пройшло навчання в нашій школі
з початку її заснування
6
осіб в середньому навчається в наших
міні-групах
350
осіб прийняли участь
у наших челенджах
Наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені у викладанні англійської мови як іноземної і використовують прогресивні методики викладання, що допоможуть вам спілкуватися й насолоджуватися вивченням англійської мови.
Про наші курси
Career English School - це сучасна школа англійської для кар'єри і бізнесу. Одним з найбільш популярних напрямків в нашій школі є ІТ англійська. На наших авторських курсах успішно підвищують свій рівень володіння професійною англійською програмісти, продуктові та проектні менеджери, бізнес аналітики, тестувальники, топ менеджери та інші фахівці зі сфери IT.

Для бажаючих оволодіти побутовою лексикою та мистецтвом спілкування в повсякденних ситуаціях англійською в школі проходять курси загальної англійської для різних рівнів. Невеликі групи, ефективні програми навчання і звичайно ж бажання студентів дозволяють досягти помітних результатів вже після проходження першого рівня!
Наші викладачі
Мають педагогічну освіту і багаторічний досвід роботи
Проходять багатоетапний відбір
Підбираються індивідуально під кожного студента
НАШІ ВИКЛАДАЧІ
Вивчайте англійську мову з професіоналами
Скоромна Оксана
Засновник та старший викладач
Я - Оксана Скоромна, засновник і викладач школи англійської для професіоналів Career English. Маю дві вищі освіти - філологічну та фінансово-економічну. За 10 років професійної діяльності працювала в банківській галузі, в сфері логістики, маркетингу і продажів. Очолювала IТ-стартап. На відміну від численних «фахівців широкого профілю» я добре розумію, якою мовою говорять професіонали. Знаю, чому і як потрібно вчити.
Ми дуже вимогливі до себе і наших клієнтів. У нас викладають тільки ті, хто однаково добре знають англійську і розбираються у своїй професійній сфері. У нас навчаються тільки ті, хто розуміють чого хочуть.
Віталій Дорда
Старший викладач
Вищу освіту отримав у Сумському державному університеті за спеціальністю "Перекладач-викладач англійської та німецької мов". Кандидат філологічних наук. Досвід викладання англійської мови – більше 17 років. Працює зі студентами різного віку та професій. Неодноразово проходив стажування та працював за кордоном. Викладає англійську в IT-компаніях, а також Business English. Закоханий в англійську мову і все, що з нею пов'язано. Цікавиться сучасним англомовним сленгом і креативними методами викладання. Вважає, щоб добре вивчити англійську, її потрібно перш за все полюбити і не боятися роботи помилки. Улюблений серіал – "Friends".
Каріна Смаль
Викладач
Перекладач ООН та досвідчений викладач із радістю допоможе Вам вдосконалити англійську мову!
- перекладач авіакомпанії - офіційного авіаперевізника ООН та Всесвітньої продовольчої програми ООН
- має IELTS (бал 8)
- 8 років викладацького досвіду, включаючи ІТ-компанії та школи англійської мови
Надія Сауляк
Викладач
Ще навчаючись в Київському національному лінгвістичному університеті , почала викладати англійську та німецьку мови. Не зважаючи на молодий вік ідеально заходить мову як з дорослими так і дітьми. По закінченню навчання отримала посаду асистента кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей в НУБіП. В нашій команді ще з 2019 року. Подобається готувати до іспитів та викладати загальну англійську студентам усіх вікових категорій.
Про нашу школу
Обрати школу англійської мови далеко не просто, тому ось для тебе три причини, чому студенти обирають саме нас
1
У нас ти знайдеш саме ту англійську, яка тобі потрібна: будь то щось спеціалізоване для роботи чи просто загальна англійська для подорожей, щоденного спілкування та перегляду фільмів. У нас є групи всіх рівнів - від elementary до upper-intermediate.
2
В нашій школі панує тепла затишна атмосфера, де кожен робить все можливе, щоб допомогти тобі досягти бажаної мети у вивченні мови.
У наших міні-групах дуже комфортно навчатися, адже кількість студентів не перевищує 6 осіб. Це дає змогу викладачу приділити достатньо уваги абсолютно всім, а у тебе буде багато можливостей висловитися та закріпити вивчене на практиці.
3
Ти маєш змогу обирати, де і як вивчати англійську.
Ми проводимо заняття в групах та індивідуально в офісі школи, а також онлайн по Skype. Розташування офісу не повинно зупиняти тебе від вивчення мови. Хочеш попивати коктейль на пляжі та підтягувати свою англійську? Усе можливо! Ти маєш змогу адаптувати навчання під свій шалений ритм життя !
Цікавлять відгуки про нашу школу?
Запишись на пробне заняття
залишай свої дані і отримай абсолютно безкоштовний пробний урок і тестування
Close
Пишу вам повідомлення :)
Viber
Messenger
Mail
Press "Like" to follow Career English School on Facebook
Контакти
Відвідати нас
м. Київ, пр-т Соборності 7А, оф. 405
Зателефонувати нам
+38 095 218 11 01
+38 063 608 21 10
Написати нам
hello@career-english.com.ua